Partneři | poskytovatele půjček | Ihned-půjčka.cz

Partneři

Žádejte vyřízení výhodné půjčky ihned

půjčka ihned pro každého s ručením půjčka ihned pro každého bez ručení

Partneři Ihned-půjčka.cz

Zde naleznete seznam našich hlavních partnerů, se kterými spolupracujeme na poskytování služeb pro naše zákazníky. Snažíme se nabízet komplexní portfolio produktů napříč celým trhem, abychom dokázali uspokojit poptávku i těch nejnáročnějších klientů, případně abychom nalezli řešení i pro osoby, kterým buď navržené řešení z nějakého důvodu nevyhovuje nebo na daný produkt nedosáhne. V rámci našich služeb tak dokážeme zajistit finanční řešení až pro 95% všech klientů. V individuálních případech spolupracujeme i s jiými společnostmi, které zde nenajdete. Níže je tedy uveden přehled poskytovatelů bankovních a nebankovních půjček, hypoték a stavebního spoření.

Nebankovní poskytovatelé

Půjčky ihned Ferratum

Ferratum Czech s.r.o.

Společnost Ferratum působí na tuzemském trhu již od roku 2005 a za dobu jejího fungování si na českém trhu zajistila vedoucí pozici v poskytování tzv. mikropůjček (finské půjčky, půjčky před výplatou). Jedná se o dynamicky se rozvíjející společnost, která v současné době působí již v 19 zemích světa a intenzivně zde rozvíjí své služby. Hlavním produktem společnosti Ferratum jsou půjčky bez registru ihned, na které má šanci dosáhnout téměř každý, protože pro jejich získání není potřeba dokládat příjmy ani další dokumenty. Půjčku je možné sjednat v rozmezí 1 - 10 tisíc Kč a protože se jedná o produkt ze segmentu rychlé půjčky ihned, můžete ji získat v rekordně krátkém čase. Požádejte si o vyřízení této půjčky ihned online.

půjčka ihned do 10 minut

půjčky ihned Home Credit

Home Credit a.s.

Poskytovatel půjček Home Credit je součástí nadnárodní skupiny PPF. Home Credit se specializuje na financování veškerých potřeb konečných spotřebitelů, tzn. poskytuje půjčky ihned na cokoliv, kreditní karty a revolvingové úvěry. Půjčky na cokoliv jsou poskytovány až do horní hranice 150 tisíc Kč. Získání půjčky je podmíněno doložením příjmu a žadatel nesmí být v registru dlužníků (bankovní registr dlužníků se neprověřuje). Tyto hotovostní půjčky ihned jsou bez ručení nemovitosti a jejich vyřízení je opravdu velmi jednoduché a rychlé. Home Credit je pro spotřebitele výbornou volbou, protože se jedná o prověřeného poskytovatele, který si zakládá na férovém a transparentním přístupu ke svým zákazníkům. Jako jeden z mála poskytovatelů rovněž nabízí ke svým půjčkám doplňkové pojištění schopnosti splácet. Požádejte si o vyřízení této vynikající půjčky online.

půjčka ihned do 150 tisíc

půjčky ihned Kredia

Kredia s.r.o.

V současnosti na tuzemském nebankovním trhu půjček začaly působit nové, dynamické společnosti, které nabízíjí výhodné sms půjčky ihned. Jednou z těchto společností je právě Kredia. Tato společnost dbá na individuální přístup ke svým klientům a snaží se nabízet pouze ty nejkvalitnější služby. Produkty, které Kredia poskytuje, jsou krátkodobé půjčky ihned, o které si můžete zažádat buď online prostřednictvím webového formuláře nebo jako sms půjčky, kdy na telefonní číslo poskytovatele zašlete sms zprávu ve speciálním tvaru a následně jen vyčkáte na schválení půjčky. Maximální výše této půjčky ihned je 10 000 Kč a minimálně si můžete vzít již 1 000 Kč. Splatnost půjčky je až 30 dní. O tuto půjčku si můžete požádat kliknutím na níže uvedené tlačítko a vyplněním jednoduché žádosti.

žádost o půjčku ihned

online půjčky ihned Profi Credit

PROFI CREDIT Czech a.s.

Společnost Profi Credit je součástí nadnárodní finanční skupiny Profi Real Group, která kromě České republiky působí také na Slovensku, v Polsku nebo Bulharsku. Jedná se již o časem prověřeného poskytovatele půjček ihned, které nabízí v několika variantách, a to jak pro zaměstnance, tak pro podnikatele. V rámci svých speciálních produktů nabízí i půjčky na mateřské a také půjčky pro důchodce. Na své si tedy přijde téměř každý a u půjčky do 5 000 Kč není ani třeba dokládat příjmy. V závislosti na výši půjčené částky mohou být nabízené půjčky na směnku. Maximální výše půjčky je až 166 000 Kč. Samozřejmostí je možnost předčasného doplacení půjčky před datem splatnosti, které může nastaveno maximálně na 48 měsíců. Některé půjčky Profi Credit jsou rovněž velmi unikátní v tom, že si je můžete sjednat i jako tzv. revolvingový úvěr, který můžete po úspešném splacení určité části úvěru opět načerpat a mít tak finanční rezervu do Vašeho rozpočtu. Vyřízení půjčky ihned Profi Credit je velmi snadné a můžete si o ni zažádat po kliknutí na níže uvedené tlačítko "Požádat o půjčku online".

půjčka ihned Profi Credit do 166 tisíc

Nebankovní půjčky Provident

Provident Financial s.r.o.

Provident Financial je jednou z nejstarších nebankovních společností, která působí na tuzemském trhu. V České republice nabízí své služby již od roku 1997 a za dobu svého působení si našla celou řadu spokojených zákazníků, kteří jejích služeb využívají i opakovaně. Provident je součástí nadnárodní finanční skupiny, která vznikla ve Velké Británii již v roce 1880, takže jde o opravdu prověřeného a férového poskytovatele nebankovních půjček. Specializace společnosti je na poskytování produktu půjčky ihned od 4 do 50 000 Kč. Půjčkou mohou získat i senioři a maminky na mateřské dovolené, takže se jedná o velmi variabilní produkt, který mohou využít široké řady žadatelů. Půjčky jsou bez skrytých poplatků a můžete je kdykoliv předčasně doplatit. Půjčka je určena pro všechny osoby, které mohou doložit alespoň minimální příjem. Forma doložení příjmu k vyřízení půjčky ihned není nijak striktní a postačí třeba výpis z účtu, na který Vám příjem chodí. Velmi výhodné je, že jsou Provident půjčky bez registru, takže pokud jste se v minulosti dostali do potíží se splácením půjčky, nemusíte mít strach, že byste tuto nedostali. Požádejte si online.

online půjčka Provident

půjčky ihned Smart hypo

SMART HYPO s.r.o.

Pro všechny žadatele, kteří mohou ručit nemovitostí (vlastní nebo i nemovitostí ve vlastnictví 3. osoby) můžeme doporučit velmi výhodné nebankovní hypotéky, které dokážou klientovi pomoci i v těch největších finančních obtížích, jako mohou být exekuce nemovitosti nebo dražba nemovitosti. V takovém případě je možné vyplatit všechny dluhy, které na nemovitosti váznou, provést tzv. oddlužení nemovitosti. Poskytovatel půjčky si zřídí k Vaší nemovitosti zástavní právo a Vy budete hradit klasický nebankovní úvěr formou měsíčních splátek. Schválení a vyřízení půjčky je velmi rychlé, jedná se o půjčky bez registru, takže registry dlužníků nejsou vůbec prověřovány. Požádejte si o půjčku online z pohodlí domova, nemusíte vůbec nikam chodit, obchodní zástupce Vás navštíví přímo v místě Vašeho bydliště. Společnost SMART HYPO, je prověřenou společností, která již na tuzemském trhu poskytuje nebankovní půjčky ihned několik let, proto nemusíte mít strach, že by se jednalo o nějakého pochybného poskytovatele. Půjčku lze sjednat až na 10 let. Vyzkoušejte a uvidíte, že budete mile překvapeni.

půjčka ihned Smart hypo

půjčky ihned Vitacredit

Vitacredit s.r.o.

Poskytovatel půjček Vitacredit se v současné době řadí na tuzemském trhu mezi leadry, kteří poskytují nebankovní hypotéky, tedy úvěry se zástavou. Nebankovní hypotéku je velmi snadné si vyřídit a můžete si o ni požádat online. Maximální doba splatnosti této hypotéky je až 10 let, takže lze poměrně dobře snížit měsíční zatížení finančního rozpočtu. Půjčku lze sjednat již od 50 tisíc Kč. Půjčka je bez registru, jediné co je potřeba je mít možnost ručení nemovitostí s dostatečnou hodnotou a potvrzení příjmu. Požádejte si nezávazně o nebankovní půjčku ihned a budete kontaktováni úvěrovým pracovníkem, který Vám sdělí všechny podrobnosti a domluvíte si schůzku s obchodním zástupcem přímo u Vás doma. Po vyplacení půjčky můžete tyto peníze použít zcela na cokoliv.

půjčka ihned Vitacredit

Bankovní půjčky a hypotéky

Bankovní půjčky ihned Citibank

Citibank Europe plc.

Banka Citibank, která patří do celosvětové finanční skupiny, je prověřeným poskytovatelem různých druhů finančních produktů, které se snaží vždy co nejvíce přizpůsobovat požadavkům svých klientů. Hlavními produkty, které Citibank nabízí jsou hypotéky s ručením nemovitostí, půjčky pro podnikatele, půjčky koncipované jako konsolidace půjček, kreditní karty a klasické spotřebitelské půjčky. Sjednání půjčky je oproti některým jiným poskytovatelům opravdu rychlé, takže peníze můžete obdržet za velmi krátkou dobu. Požádejte si také o půjčku na cokoliv až do výše 600 000 Kč a uvidíte, že budete spokojeni.

online půjčka Citibank

půjčky ihned České spořitelny

Česká spořitelna a.s.

Česká spořitelna - renomovaný bankovní subjekt, který patří v tuzemsku mezi 3 největší banky a je členem nadnárodní skupiy Erste. Česká spořitelna poskytuje široké portfolio produktů, a to jak pro firmy, tak pro konečné spotřebitele. Mezi jejich službami tedy naleznete finacování velkých investičních celků, developerských projektů, hypoteční úvěry, spotřebitelské půjčky, kreditní karty a mnoho dalšího. Pokud si jako finančního partnera vyberete právě Českou spořitelnou, můžete si být jisti, že jste udělali dobře, protože proklientský přístup, na kterém si tato banka velmi zakládá Vám pomůže s řešením veškerých Vašich finančních přání a požadavků. Vyberte si z jejich nabídky např. online půjčku ihned, kterou můžete získat nezajištěně až do výše 600 000 Kč. Žádost o půjčku probíhá online a vyřízení je velmi rychlé. Vyzkoušejte to také.

půjčka ihned České spořitelny

Dále spolupracujeme s těmito poskytovateli finančních služeb

Equa bank

Equa Bank a.s.

STRÁNKY EQUA BANK

Stavební spoření Modrá pyramida

Modrá pyramida stavební spořitelna a.s.

STRÁNKY MODRÉ PYRAMIDY STAVEBNÍ SPOŘITELNY

Půjčka Ge Money

GE Money Bank a.s.

STRÁNKY GE MONEY BANK

Hypoteční banka

Hypoteční banka a.s.

STRÁNKY HYPOTEČNÍ BANKY

Komerční banka

Komerční banka a.s.

STRÁNKY KOMERČNÍ BANKY

Hypotéky LBBW

LBBW Bank Czech a.s.

STRÁNKY LBBW BANKY

mBank

mBank (BRE Bank S.A.)

STRÁNKY mBank

Oberbank

Oberbank AG

STRÁNKY OBERBANK

Hypotéky Raiffeisen bank

Raiffeisenbank a.s.

STRÁNKY RAIFFEISENBANK

Hypotéky Unicredit

UniCredit Bank Czech Republic a.s.

STRÁNKY UNICREDIT BANK

Volksbank

Volksbank a.s.

STRÁNKY VOLKSBANK

Stavební spořitelna České spořitelny

Stavební spořitelna České spořitelny a.s.

STRÁNKY STAVEBNÍ SPOŘITELNY ČESKÉ SPOŘITELNY

Stavební spořitelna Wustenrot

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

STRÁNKY Wüstenrot stavební spořitelny

Novinky