Online půjčka | půjčka online | Ihned-půjčka.cz

Online půjčka

Výhody online půjčky u nás

online půjčka
  • řešením každé finanční situace je online půjčka
  • výše půjčky již od 1 000 Kč
  • rychlé vyřízení půjčky bez dokládání zbytečností
  • ve verzi bez zástavy nemovitostí i se zástavou (u vyšších částek)
  • online půjčka bez registru i bez dokládání příjmu
  • transperetní podmínky, férová půjčka bez poplatků předem

Požádejte si o vyřízení půjčky ihned na cokoliv

Online půjčka

Pro celou řadu klientů je představa, že stráví mnoho hodin sjednáváním úvěrového produktu na pobočce bankovní společnosti či nebankovní společnosti poměrně děsivá. V případě, že patříte ke klientům, jež svůj domov opouští jen je-li to nezbytně nutné, pak je pro vás online půjčka jako dělaná. Ještě před několika lety byly úvěrové produkty, které lze realizovat online, jednou z výhod nebankovního sektoru. Situace se ale poněkud změnila a v současné době je nabízí také bankovní věřitelé. Pro bankovní půjčky online bývají typické nižší úroky a dlouhá doba splatnosti. Projevíte-li o ně zájem, spolehněte se na to, že si vás bankovní věřitel důkladně proklepne. Neukážete-li bance doklad o adekvátním platu, nebude vám půjčka poskytnuta. Jestliže jste se v rámci splácení minulé půjčky dostali do seznamu dlužníků, bude pro vás bude žádost o bankovní online půjčku ztrátou času. Mnohem dostupnější jsou online půjčky, jež mají v nabídce nebankovní věřitelé.

Co to znamená online půjčka?

Online půjčka je termín, jimž můžeme nazvat všechny typy půjček, jež se dají vyřídit online. A to kompletně, či jen z části. Věřitel, který nabízí úvěrový produkt online, má na svých internetových stránkách jednoduchý formulář, který slouží k předběžnému schválení úvěru. Poté, co do něj naťukáte potřebné informace a odešlete, vám zavolá pracovník nebankovní instituce, který vám řekne, jestli byla žádost o úvěr předběžně schválena. Budete-li splňovat veškerá kritéria a společnost se vám rozhodne úvěr poskytnout, domluví si s vámi pracovník čas osobního setkání, které může proběhnout u vás doma. Přinese vám zhotovenou smlouvu a je jen na vašem rozhodnutí, jestli papír stvrdíte podpisem, či od transakce odstoupíte. Pamatujte, že do doby, než smlouvu stvrdíte podpisem, nemáte vůči věřiteli žádné povinnosti. Další alternativou je, že vám kontrakt přinese pracovník pošty a vy dokument po podepsání zašlete zpět.

Pozitiva online půjčky z nebankovní sféry

Nebankovní sektor má ve svém portfoliu online půjčky, které jsou mnohem dosažitelnější, než úvěrové produkty z bankovního sektoru. Instituce z nebankovní sféry často nepřikládají váhu tomu, jestli je klient schopen dokázat výši příjmů a o online půjčku tak usilují i nezaměstnaní, matky na mateřské dovolené, klienti v důchodovém věku a živnostníci, kteří podnikají teprve prvním rokem. Podstatný není ani fakt, jestli je spotřebitel evidován v databázi neplatičů. Mnohé společnosti z nebankovní sféry poskytují i úvěry bez nutnosti ručit či zastavit nemovitost. Konkrétní požadavky si stanovuje každý z věřitelů individuálně a často záleží na celkové výši úvěrového produktu.

Na co si dát u online půjčky pozor

Online půjčky jsou fenomén a setkáte se s nimi téměř všude. Bohužel pro spotřebitele, ji nemají ve svém portfoliu jenom bankovní společnosti a prověřené nebankovní společnosti, ale také neznámí investoři ze soukromé sféry. Ti mnohdy nabízí nízkou úrokovou sazbu, za kterou se však skrývají jiné poplatky. Vždy si proto před podpisem smlouvy pozorně prostudujte pravidla online půjčky a v případě nesrovnalostí zvolit jiného věřitele.

Infolinka Ihned-půjčka.cz

žádejte půjčku online Nevíte s rady, jak požádat o půjčku nebo potřebujete zodpovědět bližší informace? Naši pracovníci infolinky Vám velmi rádi pomohou!

Email: info@ihned-pujcka.cz

Provozní doba infolinky je po - pá 9 - 18 hodin.

 

Novinky