Hypotéky ihned | Ihned-půjčka.cz

Hypotéky ihned

Výhody hypotéky ihned s námi

hypotéky ihned
  • o produkt hypotéky ihned si zažádáte online z pohodlí domova
  • nabízíme Vám kvalitu, dostupnost a rychlost vyřízení
  • spolupracujeme s 15 ti poskytovateli hypotečních úvěrů = kompletní výběr hypoték na trhu
  • úrokové sazby hypoték již od 2,39%
  • 100% hypotéky
  • individuální podmínky na míru, proklientský přístup
  • poradíme Vám zcela ZDARMA
  • žádné poplatky předem
  • možné sjednat i americké hypotéky bez doložení příjmu

Nezávazná žádost o vyřízení hypotéky ihned

Požádejte si o vyřízení hypotéky ihned prostřednictvím nezávazné online žádosti. Naši experti Vám najdou řešení na míru.

Hypotéky ihned

Sníte o svém bytě, avšak nemáte na něj potřebné peníze? Jestliže vás už přestalo bavit žití v pronajatém bytu a plánujete vlastnit svůj vlastní byt, neváhejte zažádat o skvělou hypotéku, kterou má v nabídce mnoho bankovních i nebankovních společností. Hypotéky ihned jsou momentálně naprosto normální věcí. Mnoho českých rodin by si bez hypotečního úvěru nemohla vlastní byt dovolit. Bydlení ve vlastním bytě či rodinném domku má přitom značné klady. Peníze, které byste museli zaplatit za pronajatý byt místo toho odvedete na splátku hypotéčního úvěru. Budete mít jistotu vlastního domu a kromě toho se vám za nějakou dobu začne váš dům vyplácet i finančně Hypotéky ihned jsou navíc vyřizovány velmi rychle. Můžete si tedy požádat o hypotéka také a uvidíte, že Vám ji dokážeme vyřídit velmi profesionálně.

Pozitiva a nevýhody klasické hypotéky

Získat hypotéku v dnešní době přitom není zas tak složité. Je hodně způsobů, jak ji získat. Mnoho lidí volí o hypotéční úvěry u bank. Značná výhoda hypotéčního úvěru spočívá v malých úrocích. K tomu si můžete vybrat poměrně dlouhou dobu splácení a nezatížit rodinný rozpočet nadměrnými splátkami. Banky jsou však ke svým klientům opatrné a nedají hypotéky každému. Podstatnou roli má vaše schopnost splácet. Pakliže máte dostačující příjmy, nejspíše hypotéku dostanete. Manželské páry smí o hypoteční úvěr zažádat dohromady a někdy je to tak i lepší, protože získají z pohledu banky větší bonitu. V případě že máte záznam v registru neplatičů či jste kdysi měli problémy se splácením, shledá vás banka jako nespolehlivé žadatele a hypotéku vám nedá. Alternativou pro klienty, kteří s žádostí o hypotéku u bankovní instituce nebyli úspěšní jsou americké hypotéky z nebankovního sektoru.

Pozitiva a negativa nebankovního hypotéčního úvěru

Nebankovní hypoteční úvěr je pro mnoho spotřebitelů lepší, než klasické bankovní hypoteční úvěry. Věřitelé nebudou brát zřetel na vaši minulost a ptát se na to, zda jste vedeni v evidenci dlužníků. Nebankovní hypotéku dostanete i v případě, že nemáte vysoký plat. Stačí zastavit vaši nemovitost a nebankovní společnost vám uzná hypotéční úvěr zhruba do 70% hodnoty nemovitosti (u bank je možné získat i 100% hypotéky). U hypotečního úvěru z nebankovní společnosti počítejte také s vyššími úroky. Pakliže se rozhodnete pro hypoteční úvěr, ujistěte se, zda budete moci pravidelně splácet v termínu, abyste se nedostali do finančních potíží.

Infolinka Ihned-půjčka.cz

infolinka půjčky Nevíte s rady, jak požádat o půjčku nebo potřebujete zodpovědět bližší informace? Naši pracovníci infolinky Vám velmi rádi pomohou!

Email: info@ihned-pujcka.cz

Provozní doba infolinky je po - pá 9 - 18 hodin.

 

Novinky