Zkušenosti zákazníků s půjčkami ihned | Ihned-půjčka.cz

Zákazníci

Zkušenosti zákazníků s půjčkami ihned

Na této stránce najdete zkušenosti zákazníku s námi nabízenými půjčkami ihned, které si pře nás sjednali. Specializujeme se převážně na půjčky online, které si můžete vyřídit téměř během okamžiku, a to jak na půjčky s ručením, tak na půjčky bez ručení. Přečtěte si komentáře, které o nás zákazníci napsali. Dbáme vždy na 100% spokojenost s našimi službami, nabízíme férový přístup a spolupracujeme vždy pouze s prověřenými partnery.

Požádejte si o vyřízení půjčky ihned na cokoliv

žádost o neúčelovou půjčku ihned

Co říkají o našich online půjčkách ihned zákazníci

Neúčelová půjčka na cokoliv

Kamil A. - Využil jsem půjčku ihned bez dokládání příjmů a bez dokládání účelu. Jedna z mála společností, které jsem na internetu obejvil, která opravdu dostála svým tvrzením. Už několikrát mě ostatní společnosti chtěli napálit zaplacením poplatků předem, povolením inkasa z účtu a podobně. U této společnosti po mě nic takového nechtěli. Půjčku mi vyřídili do 5 dnů od vyplnění online žádosti a peníze jsem dostal v hotovosti při podpisu smlouvy.

Bliží informace o této půjčce naleznete zde.

Půjčka na výplatu exekuce

Zdeněk N. - Podnikám a dostal jsem se do druhotné platební neschopnosti a na bytě mi skončilo nařízení exekuce. Bohužel se mi situaci nedařilo vyřešit, až jsem si pak musel zažádat o půjčku, aby mi exekutor nedal byt do dražby. Po nějakých špatných zkušenostech, kdy se ze mě akorát snažili nějaký podvodníci vylákat peníze jsem si tady na ihned-pujcce zažádal o půjčku a byla mi schválena. Dva dny po podání žádosti o půjčku mě navštívil obchodní zástupce, vysvětlil mi podrobnosti o půjčce, splatnosti a výši splátek. Nabídku jsem projednal s manželkou a během týdne bylo vše vyřešeno, exekuci mi vyplatili a pak jsem dostal ještě nějaké peníze na překlenutí doby, než mi zaplatí faktury.

Bliží informace o této půjčce naleznete zde.

Půjčka na výplatu dražby nemovitosti

Soňa K. - Za týden jsem měla mít dražbu mého domu a přišla bych tak o střechu nad hlavou i s celou svojí rodinou. Zažádala jsem na těchto stránkách o půjčku online a druhý den mě kontaktovali telefonem. Další den přijel pán, se kterým jsme sepsali všechny mé dluhy a všechny dluhy, které vedly k vyhlášení dražby. Naštěstí mi schválili půjčku, dražbu mi pak vyplatili přímo v den konání dražby a já jsem o dům nepřišla. Nyní poctivě splácím a můžu doporučit.

Bliží informace o této půjčce naleznete zde.

Konsolidace úvěrů a půjček

Václav M. - Bohužel jsem se dostal do finanční tísně a musel si vzít několik spotřebitelských úvěrů a půjček z kreditních karet. Splácení mi ale přerostlo přes hlavu a tak jsem svoji situaci začal řešit a chtěl si své půjčky konsolidovat do jedné větší a všechny dluhy vyplatit. Půjčku jsem přes ihned-půjčku dostal, a to bez prověřování registrů a bez dokládání příjmů.

Bliží informace o této půjčce naleznete zde.

Půjčka na rekonstrkuci

Emil Z. - Přes www.ihned-pujcka.cz jsem dostal půjčku na rekonstrukci bytu. Udělal jsem si koupelnu s novým jádrem a zařizovacími předměty. Půjčku jsem dostal v hotovosti a ještě s odkladem splátek na 5 měsíců, takže jsem začal splácet, až když jsem měl rekonstrukci dokončenou.

Bliží informace o této půjčce naleznete zde.

Rychlá online půjčka bez ručení nemovitostí

Hana B. - Na internetu jsem našla spoustu různých půjčkových společností, ale většina z nich vyžadovala poplatky předem. Ihned-půjčka na mě působila seriózním dojmem, tak jsem si u nich zažádala o půjčku online od Providentu a tu jsem do týdne dostala, bez zdržování a dalších komplikací.

Bliží informace o této půjčce naleznete zde.

Infolinka Ihned-půjčka.cz

infolinka půjčky Nevíte s rady, jak požádat o půjčku nebo potřebujete zodpovědět bližší informace? Naši pracovníci infolinky Vám velmi rádi pomohou!

Email: info@ihned-pujcka.cz

Provozní doba infolinky je po - pá 9 - 18 hodin.

 

Novinky